1399/09/13

6 thoughts on “نامه زنی که تا مرز طلاق پیش رفته به همسرش و جوابی که همسرش برای اون نوشته

 1. اگه بگم دقیقا منم مشکل این آقارو داشتم و طلاقش دادم .منتها با یه بچه پسر و اضافه تر آنکه بدبختی خونواده زنم بیشتر از خوده زنم منو بخاطر قدی که ۱۷۰بود و وزنی که ۶۲کیلوگرم بودش نمیپسندیدن و زل میزدن توچشام و با پررویی تمام میگفتن خجالت میکشیم از اینکه بگوییم تو دامادمون هستی و شوهرمی .پیش من و با من راه نرو .ازم فاصله بگیر .بعده طلاق دادنت تازه میفهمی زندگی یعنی چه .خصوصا اگه مثل من یه زنه مهربونو خشگل و خانوم به تمام معنا خدا نصیبت کنه .میخوام اولین کسی باشم که بر خلاف تصور همه طلاقت رو بهت تبریک گفته باشم .واقعا از صمیم قلبم بهت تبریک میگم . کوچیک شما توحید

 2. من الان دوماهه رژیم دارم توخونه وقتی شوهرم نیست میرقصم که لاغر بشم و شکم زایمانم صاف بشه مثل روز اول حالا من که کاری به این حرفا ندارم اما این ترکای شکم و شکم روکه خانوما ازتوخونه باباشون نمیارن که …بی انصافا بچه براتون میارن ….من هرروز ارایش رو صورتمه وماهیانه دارم پول واسه ظاهرم خرج میکنم اونم ازجیب باباننم که شوهره نگه چقدر زشته خانمم و بره سراغ ازمابهترون …واقعا خیلی اعتماد به نفس ماخانمارو بااین چرت وپرتا میارین پایین و میترسونیمون….اخه چرا….اینجور خانومام حقشونه ..بابا با ادم فضایی که ازدواج نمیکنید که ازچشاتون بخونه چی میخوایدهرچی میخواید به. زبون بیارید چ مردش چ زنش اون زنی که فقط فکر بشوربساب دستشوییه بایدم هوو بیاد سرش زن خوب زنیه که باسیاست عمل کنه

  1. با سلام
   روند زندگی در دنیا امروز بر پایه تعقل استمرار پیدا میکنه و شرایط زندگی در حال حاضر متغییره و هیچ ثباتی در آن دیده نمیشه . حال شما باید تصمیم بگیرید که به استمرار زندگی فکر کنید . بهتره برای اینکه بهترین زندگی کنید کمی مطالعه کنید و مثل بقیه رفتار نکنید و با همسرتون در همه شرایط همراه باشید .
   زندگی کردن نگاه به آیینه و آرایش و … نیست که هر روز وقت صرف کنید براش . اگه در متغییر شرایط حرکت نکنید زندگیتون از دست خواهد رفت . طوری رفتار نکنید که مرد کارگر مزرعه است و بالعکس .
   با مطالعه زندگیتون رو به سمت درک درست تغییر بدید و دنبال ایجاد یک زندگی مشترک باشید . زندگی مشترک شرایط خاصی داره و افراد به تنهایی در آن دیده نخواهند شد . اشتراکات زندگی رو شما باید ترسیم کنید و بر پایه آن عمل کنید . اگه اینطوری فکر کنید دیگه زندگی ظاهری رو فراموش میکنید و از صمیم قلب در کنار هم بدون حاشیه خواهید شد . شما باید این موارد را یک با برای همسرتون مطرح کنید و بر اساس عقیده آن عمل کنید تا آن هم بر اساس عقیده شما عمل کنه . اگه کسی عاشق باشه از خود گذشتگی خواهد داشت .

   موفق باشید

 3. سلام.این نامه ها واقعی هستن؟اگه هستن چیشد طلاق گرفتن؟.به شدت ذهن منو مشغول کرده

  1. سلام
   بعضی اوقات لجاجت در زندگی موجب جدایی و اختلاف میشه و افراد واقعیتهای را فراموش میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code