88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...

قرارداد ساخت و نگه داری سوله اسکلت فلزی

بخشی از متن قرارداد:
موضوع قرارداد :
الف : موضوع این قرارداد عبارت است از ساخت و نگه داری سوله اسکلت فلزی شامل پایه ها ،لایه ها ، خرپاها و میل مهارها ، بست ها و کلیه اتصالات لازم دیگر طبق نقشه های پیوست شماره … که به تائید خریدار خواهد رسید و جزء لاینفک این قرارداد می باشد .
ب: نوع و اندازه ها مطابق جداول پیوست شماره 1 می باشد که جز لاینفک قرارداد بوده و بر اساس آن مساحت کل جهت دستگاه برابر … متر مربع می باشد .
ج: نوع پوشش سقف – طبق نقشه های مربوطه از ورق شادو لاین گالوانیزه ، به ضخامت 5% میلیمتر می باشد .
د: ایزو لاسیون ، پشم و شیشه 2 اینچ با کرافت و توری مرعی زیر آن از نوع 8/5 در 24 یا 4/3 در 22 خواهد بود .
توضیح :
تهیه مواد اولیه مورد نیاز قرارداد کلاً به استثناء بند ج و د به عهده فروشنده است ولی خریدار همکاری های لازم را در این رابطه خواهد نمود ، بدون اینکه برای او ایجاد نماید .
محاسبات و مشخصات فنی :
الف : مشخصات فنی قطعات ساختمانی فوق الذکر که نقشه های آن منضم به این قرارداد است بر اساس استانداردهای … محاسبه گردیده است .
ب: بار های زنده ( بار برف و باد ) طبق استاندارد شماره 519 وزارت اقتصاد موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و مطابق جدول ذیل و بنا به درخواست خریدار ساختمان پیشنهاد و مورد تائید خریدار قرار گرفته است .
بار برف 25 100 150
فشار برف 75 100 100
ج: مطابق استاندارد های بین المللی که در محاسبات فنی نیز به کار گرفته شده اند عمر مفید اسکلت ها حداقل 20 سال می باشد که فروشنده آن را تضمین می نماید مشروط بر اینکه شرایط نگه داری از طرف خریدار کاملاً رعایت شود .
ساخت و نگه داری :
پیمانکار با استفاده از جدول زمان بندی شده که به تائید طرفین رسیده است (و جزء ضمایم قرارداد می باشد ) در مدت موضوع پیمان نسبت به ساخت و تحویل آن اقدام لازم خواهد نمود .
زمان تحویل :
پیمانکار بعد از مبادله قرارداد و دریافت چک پیش پرداخت (در صورتیکه چنین پرداختی صورت گرفته باشد )ظرف مدت روز از تاریخ تائید نقشه ها توسط کارفرما و بر اساس برنامه زمان بندی ارائه شده که به تائید طرفین رسیده است (جدول شماره 2که جزء ضمائم قرارداد می باشد ) نسبت به تهیه و ساخت … دستگاه اسکلت فلزی اقدام خواهد کرد .
تبصره 1- پیمانکار موظف است حداکثر دو هفته پس از مبادله قرارداد نسبت به تهیه و تحویل نقشه های اجرایی مربوط به خریدار اقدام نماید . در صورت عدم تحویل نقشه ها در موعد مقرر جریمه دیرکرد طبق تبصره 2 این ماده تعلق می گیرد .
تبصره 2- پیمانکار موظف است در مد ت پیمان و بر اساس جدول زمان بندی شماره 2 اقدام به ساخت و تحویل اسکلت ها بنماید . در پایان مدت قرارداد چنانچه پیمانکار نتوانسته باشد قسمتی از تعهدات خود را انجام دهد خریدار می تواند به ازاء هر روز تاخیر (یک درصد ) مبلغ باقیمانده موضوع قرارداد را به عنوان خسارت از ضمانت نامه کسر نماید و چنانچه تاخیر از … روز / ماه تجاوز نماید خریدار حق دارد ضمن فسخ قرارداد کلیه تضمین های سپرده شده را به نفع خود ضبط و وصول نماید .
ضمانت حسن اجرای تعهدات :
پیمانکار متعهد موقع امضاء و مبادله قرارداد اقدام به ارائه ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات که به صورت
1- تضمین نامه بانکی 2- سفته به امضای مجاز شرکت که معادل 5% مبلغ کل موضوع قرارداد می باشد را تسلیم کارفرما نماید و در صورتیکه پیمانکار از اجرای هر یک از تعهدات خود تخلف نماید خریدار می تواند طبق قوانین مملکتی اسناد تضمینی را تا میزان خسارت وارده طبق مفاد قرارداد به نفع خود ضبط و وصول نماید .
تبصره 1- اسناد تضمینی ماده فوق پس از تحویل قطعی موقت کلیه موضوع قرارداد به فروشنده مسترد خواهد شد .
بهای موضوع قرارداد و شرایط پرداخت :
الف : جمع مبلغ کل بها موضوع قرارداد عبارت است از : به حروف … و به عدد … ریال … % مبلغ کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت بعد از مبادله قرارداد در مقابل اخذ ضمانت نامه پیش به صورت تضمین نامه بانکی / سفته با امضای مجاز شرکت به پیمانکار پرداخت خواهد گردید .
تبصره : از صورت وضعیت های موقت ماهانه … % مبلغ صورت وضعیت بابت استهلاک … پیش پرداخت کسر خواهد گردید به نحوی که پس از پرداخت بهای آخرین صورت وضعیت مبلغ پیش پرداخت مستهلک گردد . بعد از استهلاک کامل پیش پرداخت ضمانت نامه دریافتی به فروشنده مسترد خواهد شد .
ج: مبلغ 30% قیمت قطعات ساخته شده بعد از ساخت و تحویل قطعات در محل کار و بر اساس صورت جلسه های تنظیمی در وجه فروشنده پرداخت خواهد گردید .
د: 70% ما بقی بعد از تحویل به خریدار در محل کار و بر اساس صورت حساب تنظیمی پرداخت خواهد شد . در صورتیکه کلیه قطعات و مصالح تحویلی کامل باشد .
تبصره : از هر پرداخت بند ج و د ماده هفتم بین قرارداد مبلغ 10% به عنوان تضمین حسن انجام کار کسر که نصف این مبلغ پس از تصویب صورت وضعیت قطعی و نصف دیگر آن بلافاصله پس از پایان دوره تضمین و تنظیم صورت جلسه تحویل قطعی آن آزاد خواهد شد .
دوره تضمین :
مرغوبیت قطعات و چگونگی ساخت … دستگاه اسکلت فلزی به مدت 12 ماه از تاریخ تحویل قطعات و تنظیم صورت جلسه تحویل موقت کار از طرف پیمانکار تضمین می گردد که در این مدت پیمانکار تعهد می نماید هر گونه نواقص و معایب موجود را که مربوط به ساخت قطعات بوده و ناشی از استفاده غیر صحیح عوامل کارفرما نباشد با نظر دستگاه نظارت کارفرما برطرف نماید . بدیهی است تحویل قطعی پس از پایان دوره تضمین و تنظیم صورت جلسه رفع نواقصی انجام خواهد پذیرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

مهمتریت عامل اختلاف خانوادگی و طلاق چیست ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 1
 • 35
 • 22
 • 391
 • 193
 • 62,563