88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...
پسر جوان که با همدستی دختر مورد علاقه اش و برادر او از خانه مادر بزرگش سرقت میلیونی کرده بود،خیلی زود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ۱۶ فروردین از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقع یک فقره سرقت به عنف منزل در منطقه گیشا – خیابان بیست و یکم به کلانتری ۱۳۷ گیشا اعلام شد.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد سرقت از منزل پیرزنی ۷۵ ساله انجام شده و سارقان اقدام به سرقت وجوه نقد و جواهرات پیرزن به ارزش تقریبی ۷۰ میلیون تومان کردند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت به عنف منزل» و به دستور بازپرس شعبه ۱۴ دادسرای ناحیه ۲ تهران، پرونده در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پیرزن صاحبخانه پس از حضور در پایگاه دوم آگاهی به کارآگاهان گفت: حدودا ساعت ۱۴:۳۰ زنگ خانه به صدا درآمد. دو نفر آقا و خانم جوان خودشان را از همسایگان داخل مجتمع معرفی و به بهانه اینکه کلید خانه شان را جای گذاشته اند از من خواهش کردند تا در مجتمع را برایشان باز کنم. چند دقیقه ای از این ماجرا نگذشته بود که صدای زنگ واحد من به صدا در آمد؛ به محض باز کردن در آپارتمان، ناگهان دو زن و مرد جوان که صورت های خود را با توری مشکی کاملا پوشانده بودند به داخل خانه حمله ور شده و با تهدید چاقو مرا مجبور به سکوت کردند. آنها پس از بستن دست و پا و دهانم اموال باارزش خانه ام همچون طلا، لپ تاپ، گوشی تلفن همراه، سکه های طلا و وجوه نقد را سرقت کرده و از خانه خارج شدند.

مالباخته افزود: در همان وضعیت بودم تا اینکه پس از گذشت چند ساعت یکی از دخترانم که برای سر زدن به خانه ی ام آمده بود مرا در آن وضعیت پیدا کرد و نجات یافتم.

با توجه به اظهارات پیرزن مبنی بر اینکه سارقان از پشت آیفون او را به فامیلی صدا کرده اند، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که سارقان با داشتن اطلاعات دقیق از پیرزن، سرقت خود را طراحی و اجرا کردند لذا تحقیقات پلیسی پیرامون افراد مرتبط و همچنین بستگان مالباخته در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یکی از نوه های شاکی پرونده به نام محسن ۳۰ ساله به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت منزل شدند که پیش از این نیز توسط پایگاه یکم آگاهی دستگیر و روانه زندان شده بود.

با توجه به شواهد و قرائن مستند و غیر قابل انکار ، محسن ششم اردیبهشت و در خانه مجردی اش واقع در خیابان کمیل دستگیر شد. متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه آشنایی و دوستی با مینا یا اطلاع از سرقت منزل مادربزرگش شد اما پس از ارائه دلایل و قرائن از سوی کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشود و به طرح پیشنهاد و طراحی سرقت از منزل مادربزرگ خود اعتراف کرد.

در ادامه اقدامات پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی خانم جوانی به نام «مینا» ۲۸ ساله شدند که از چندی پیش با محسن رابطه دوستی داشته و برابر اعترافات محسن، در سرقت از منزل مادربزرگ محسن حضور مستقیم داشته است.

محسن در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: با اطلاعات دقیقی که از زندگی مادربزرگ و وضعیت مالی او داشتم ، موضوع را با مینا در میان گذاشتم و قرار شد تا مینا به همراه برادرش به نام نادر ۲۶ ساله سرقت را انجام و پس از سرقت نیز پول های حاصل از سرقت را به صورت مساوی بین خود تقسیم کنیم.

وی افزود: روز سرقت من با اطمینان از تنها بودن مادربزرگ در خانه اش، مینا و برادرش را به در مجتمع رسانده و دقیقا زنگ واحد را نیز به آنها نشان دادم تا اشتباها زنگ دیگری از نزنند؛ پس از آن از محل دور شدم و مینا و نادر نیز نقشه سرقت را اجرا کردند.

در ادامه مینا و برادرش هشتم اردیبهشت در محل سکونتشان در شهرستان بهارستان – منطقه اکبرآباد دستگیر، به سرقت از خانه پیرزن اعتراف کردند.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی با اعلام این خبر، افزود: با دستگیری متهمان و اعتراف صریح آنها به سرقت، محل فروش طلا و جواهرات مسروقه در منطقه اکبرآباد شناسایی و قسمت قابل توجهی از اموال مسروقه کشف و توقیف شد.

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ادامه داد: تکمیل تحقیقات، اعتراف صریح متهمان به طراحی و اجرای سرقت و کشف قسمت عمده اموال مسروقه، قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده صادر و پرونده به همراه متهمان در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

نحوه ورد شما به این سایت ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 3
 • 172
 • 123
 • 223
 • 157
 • 66,499