88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...

رکنا: …پسر جوان خیلی معذرت‌خواهی‌کرد و کارت ویزیتش را به من داد و گفت صاحب یک طلافروشی بزرگ در منطقه اقدسیه است. او با این کارش اعتمادم را به‌خودش جلب کرد و چند روز بعد برای خرید طلا با او تماس گرفتم اما او با من در محل دیگری قرار ملاقات گذاشت و ضمن ابراز علاقه خواست تا از طریق اینستاگرام با یکدیگر در ارتباط باشیم…

چندی قبل زن جوانی نزد پلیس رفت و از پسر جوانی به اتهام تهدید و اخاذی شکایت کرد. او گفت: مدتی قبل برای خرید به پاساژی در شمال تهران رفته بودم اما موقع برگشت یک خودروی زانتیا طوری کنار ماشینم پارک شده بود که نمی‌توانستم خارج شوم. با این حال راننده زانتیا شماره تماسش را پشت شیشه گذاشته بود و وقتی با او تماس گرفتم خیلی سریع خودش را رساند و ماشینش را جا‌به‌جا کرد.

پسر جوان خیلی معذرت‌خواهی‌کرد و کارت ویزیتش را به من داد و گفت صاحب یک طلافروشی بزرگ در منطقه اقدسیه است. او با این کارش اعتمادم را به‌خودش جلب کرد و چند روز بعد برای خرید طلا با او تماس گرفتم اما او با من در محل دیگری قرار ملاقات گذاشت و ضمن ابراز علاقه خواست تا از طریق اینستاگرام با یکدیگر در ارتباط باشیم.
این زن که مادر ۲دختر ۱۰و ۱۷ساله است، ادامه داد: او از طریق اینستاگرام توانست چند عکس خصوصی‌ام را به‌دست بیاورد و چند روز بعد بود که چهره واقعی‌اش را نشان داد. دیگر خبری از آن جوان مودب و با شخصیت نبود و او شروع به تهدید کرد که اگر به او پول ندهم تصاویر خصوصی‌ام را منتشر می‌کند. او حتی می‌گفت باید دخترم را هم نزد او ببرم. من هم از ترس آبرویم چند میلیون تومان پول به او دادم اما او باز هم دست از تهدیدهایش بر نمی‌داشت. با اینکه او گفته بود نباید این ماجرا را به پلیس بگویم اما سرانجام به این نتیجه رسیدم که بهتر است از مأموران پلیس کمک بگیرم.
به‌دنبال این شکایت مأموران با استفاده از شماره‌تلفن متهم توانستند مخفیگاه او را شناسایی و وی را دستگیر کنند. هر چند پسر جوان ادعا می‌کرد که بی‌گناه است اما وقتی مأموران به تحقیق از وی پرداختند معلوم شد که او نه‌تنها از شاکی اخاذی کرده بلکه برای حدود ۴۰زن و دختر جوان دیگر نیز دام پهن و از آنها اخاذی کرده است.
در این شرایط از طریق شماره‌هایی که در گوشی تلفن همراه متهم کشف شده بود سایر شاکیان نیز شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شدند. با حضور شاکیان در آگاهی ابعاد تازه تری از این پرونده بر ملا شد. آنها بعد از مواجهه حضوری با متهم جزئیات بیشتری از آنچه اتفاق افتاده بود بر ملا کردند.
اظهارات شاکیان نشان می‌داد که متهم خودش را طلافروش معرفی کرده و به آنها پیشنهاد دوستی اینستاگرامی داده اما در ادامه با به‌دست آوردن تصاویر خصوصی‌شان از آنها اخاذی کرده است. همچنین برآورد‌های اولیه نشان می‌داد که متهم از طعمه‌هایش حدود ۱۰۰میلیون تومان اخاذی کرده است.
در جریان بررسی اظهارات شاکیان، حرف‌های یکی از آنها تکان‌دهنده و هولناک بود. او گفت که پسر شیاد به او وعده ازدواج داده و وی را در خانه‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده است. او گفت: با پسر جوان در پارک آشنا شدم. او شماره تلفنش را به من داد و گفت که به من علاقه‌مند شده و قصد ازدواج دارد. او می‌گفت طلافروش است و وضعیت مالی خوبی دارد.
من هم فریبش را خوردم و حرف‌هایش را باور کردم. وی ادامه داد: یک روز او گفت جواهراتم را برایش ببرم تا او ارزش‌شان را تعیین کند. من هم طلاها را به خانه‌اش بردم اما او در آنجا من را مورد آزار و اذیت قرار داد و جواهراتم را دزدید. ادعای این زن از سوی متخصصان پزشکی قانونی نیز تأیید شد.
متهم در جریان تحقیقات گفت: برای اینکه توجه طعمه هایم را جلب کنم کارت ویزیت‌هایی چاپ کرده بودم. من زن‌هایی را که سوار بر خودروهای مدل  بالا بودند تعقیب می‌کردم و وقتی ماشین‌شان را پارک می‌کردند من خودروام را طوری کنار ماشین‌شان قرار می‌دادم که نتوانند از پارک خارج شوند.
از سویی یکی از کارت ویزیت هایم را هم پشت شیشه ماشینم می‌گذاشتم و منتظر برگشت طعمه هایم می‌شدم و وقتی تماس می‌گرفتند با معذرت‌خواهی ماشینم را بر می‌داشتم و با آنها طرح دوستی می‌ریختم. من هیچ کدام از آنها را آزار ندادم و پولی نگرفتم. آنها خودشان پول می‌دادند تا برای‌شان ماشین بخرم.
به این ترتیب با افزوده شدن اتهام تجاوز Rape به عنف به سایر اتهامات جوان شیاد پرونده او برای بررسی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و قرار است وی به‌زودی در دادگاه محاکمه شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

قوانین مورد توجه شما کدام است ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 1
 • 12
 • 12
 • 229
 • 163
 • 66,279