88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...

قرارداد پست مستقیم

بخشی از متن قرارداد:
‌موضوع قرارداد
قبول ،‌ارسال و توزیع تعداد ………..مرسوله بصورت عادی/سفارشی با استفاده از بانک اطلاعات موجود در شبکه پست که در مراحل مختلف توسط طرف قرارداد به پست تحویل میگردد.
‌مدت قرارداد
از تاریخ ………لغایت…………..به مدت ……ماه/روز که در صورت لزوم با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.
مابه الازای قرارداد
هزینه اجرای قرارداد بر اساس نوع خدمت تعیین شده در ماده ( 2) و همچنین مقاصد تعیین شده به ازاء‌ هر مرسوله شهری و برابر تعرفه……. ریال و بین شهری ……………..ریال جمعا“……………ریال است که به پست پرداخت خواهد شد .
تبصره 1: چنانچه وزن مرسولات موضوع قرارداد از سنگ اول (20 گرم) بیشتر شود ما به التفاوت نرخ، برابر تعرفه مصوب به ما به الازای قرارداد افزوده خواهد شد .
تبصره 2:‌در صورتی که طرف قرارداد در تحویل موضوع قرارداد تاخیر نماید پست هیچ گونه مسئولیتی نداشته و به میزان تاخیر حاصله به زمان اجرای قرارداد اضافه خواهد شد.
‌محدوده جغرافیائی قرارداد
مرسولات موضوع قرارداد در محدوده استانها و مناطق هشتگانه تهران بر اساس برنامه زمانبندی و طرح تقسیم پیوست( در صورت وجود) که جزء‌لاینفک قرارداد میباشد توزیع خواهد شد .
( ودر صورتی که محدوده خاصی مانند مناطق پستی تهران مورد نظر می باشد صراحتا“‌درج گردد)‌
سایر موارد مورد نظر از قبیل نحوه توزیع ، ساعت جمع آوری و ……………….به ترتیب درج میشود .
تعهدات پست
پست آمار کلیه مخاطبان در محدوده جغرافیائی موضوع قرارداد را بر اساس مجموعه طبقه بندی مشاغل در اختیار طرف قرارداد قرارداده و نسبت به چاپ و الصاق نشانیهای آنان بر روی لفاف مرسولات و رهسپاری آنها به مقاصد مربوطه اقدام وآنها را برابر استانداردهای جاری از نظر زمانی به نشانی گیرندگان توزیع خواهد نمود.
درصورتی که علت برگشت مرسوله صرفا“‌ناشی از نقص بانک اطلاعات پست باشد طرف قرارداد در صورتی میتواند تقاضای جایگزینی تعداد مرسولات برگشتی را بنماید که تعداد مرسولات مذکور بیش از 5% کل مرسولات موضوع قرارداد باشد.
پست هیچ گونه تعهدی در خصوص ارائه نشانیهای مورد استفاده در قرارداد به طرف قرارداد ندارد.
به منظور انجام هماهنگیهای لازم پست نماینده ای را کتبا“‌به طرف قرارداد معرفی خواهد نمود.
در صورت تقاضای طرف قرارداد مبنی بر جایگزینی تعداد مرسولات برگشتی (با رعایت مفاد بند1-6) پست برابر مقررات اقدام خواهد نمود.
تبصره 3: پست هیچگونه مسئولیتی در قبال مفاد مرسولات طرف قرارداد ندارد.
‌تعهدات طرف قرارداد.
طرف قرارداد مکلف است به منظور انجام هماهنگیهای لازم نماینده ای را کتبا“‌به پست معرفی نماید.
طرف قرارداد مکلف است شرایط و ضوابط پست را در خصوص ابعاد و استانداردهای پاکات رعایت نموده و از قراردادن هر نوع اشیاء‌ ممنوعه (برابر قوانین پستی ) در جوف پاکات خودداری نماید .
طرف قرارداد مکلف است پاکات حاوی مرسولات خود را در هر مرحله حداکثر 10روز قبل از اجراء‌ قرارداد تا تاریخ ………………..به پست تحویل دهد.بدیهی است در صورت تاخیر در تحویل مرسولات پست هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نداشته و به تناسب تاخیرات انجام شده به مدت زمان قرارداد اضافه خواهد شد.
طرف قرارداد مکلف است به محض انعقاد قرارداد تضمین مناسب معادل کل ما به الازای قرارداد در اختیار پست قرارداده تا در صورت توقف در تحویل مرسولات مورد توافق ، حسب نظر پست میزان حقوق و مطالبات خود را از محل تضمین مزبور دریافت نماید. تضمین مزبور 45 روز پس از پایان مدت قرارداد به شرط انجام کلیه تعهدات مندرج در قرارداد به …………… مسترد خواهد شد .
تبصره 4: طرف قرارداد موظف است یک نمونه از مرسولات خود را راساً‌ به پست تحویل نماید.بدیهی است ، در صورت مغایرت بین مرسوله تحویلی در هنگام قرارداد و مرسولات تحویلی جهت ارسال و توزیع ، پست هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت بروز هر نوع مشکل ….. پاسخگو خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

آیا شرایط اقتصادی فعلی باعث افزایش پرونده های طلاق است ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 1
 • 48
 • 17
 • 320
 • 143
 • 62,413