88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...

بخشی از متن قرارداد:
موضوع قرارداد
عبارت است از طراحی سازه و محاسبه سیستم باربر و عناصر غیر باربر سازه ای و اجزاء سفت کاری و تهیه نقشه ها و مدارک فنی ساختمان مذکور در پلاک ثبتی مندرج در این قرارداد در چارچوب شرح خدمات پیوست این قرارداد طی دو مرحله ذیل :
مرحله اول : انجام مطالعات اولیه و انتخاب سیستم باربر و سفت کاری ساختمان .
مرحله دوم : طراحی و محاسبه و تهیه نقشه ها و مدارک فنی .
مالک و مهندس ساختمان می توانند برای ارائه خدمات اضافی افزون بر این قرارداد و شرح خدمات پیوست آن با تعیین مدت و مبلغ آن توافق به عمل آورند .
مدت قرارداد
مدت قرارداد برای خدمات مرحله اول است که از تاریخ تحویل مدارک مورد نیاز این مرحله مندرج در بند 4-1 از ناحیه مالک به مهندس ساختمان و پرداخت حق الزحمه این مرحله شروع می شود .
مدت قرارداد برای خدمات مرحله دوم است که از زمان تایید مشخصات سیستم پیشنهادی مهندس ساختمان توسط مالک و پرداخت حق الزحمه این مرحله شروع می شود .
تعهدات مهندس ساختمان
مهندس ساختمان انجام وظایف ذیل را با امانت و دقت و با در نظر گرفتن اخلاق حرفه ای و رعایت اصول پذیرفته شده مهندسی به عهده می گیرد .
انجام کامل خدمات مندرج در پیوست شماره یک
تهیه و کامل مدارک فنی و نقشه های مورد نیاز برای انجام مراحل اداری اخذ پروانه ساختمان از شهرداری و سایر مراجع صدور پروانه .
امضای کلیه مدارک فنی و نقشه ها و تحویل آنها به مالک در نسخه.
حسب مورد حضور در شهرداری منطقه مربوطه ، دفتر اسناد رسمی و دفتر نمایندگی برای امضای مدارک و اسنادی که بر طبق ضوابط و مقررات برای قبول مسئولیت محاسبه ساختمان لازم است .
تبصره – مدارک فنی و نقشه ها باید دست کم حاوی اطلاعات فنی برای اجرا طبق ضوابط اعلام شده توسط نظام باشد .
تعهدات مالک
مالک مکلف است شرایط هماهنگی بین مهندسان سایر رشته های مرتبط با طرح را با مهندس ساختمان در تمام مدت طراحی فراهم آورده و اسناد ، مدارک و اطلاعات مورد نیاز مهندس ساختمان . منجمله موارد ذیل را تهیه و به موقع در اختیار وی قرار دهد :
دستور نقشه صادره از شهرداری یا تصویر آن .
تمامی نقشه های معماری که به تصویب شهرداری رسیده است .
حدود دقیق ثبتی مالک .
مالک مکلف است اطلاعات دقیق و کامل از نوع بهره برداری مورد نظر از نظر فضاهای ساختمان را بطور مکتوب بر روی نقشه طبقات در اختیار مهندس ساختمان قرار دهد .
مالک مکلف است شرایط لازم برای بررسی محل ملک و وضعیت ساختمانها و املاک مجاور را تا جایی که قانونا در اختیار مالک است برای مهندس ساختمان فراهم آورد .
مالک مکلف است تمهیدات لازم برای کسب آن دسته از اطلاعات فنی و درخصوص وضعیت زمین زیر ساختمان و مشخصات مکانیکی خاک ، موقعیت عبور قناتها ، چاهها و شبکه های فاضلاب و آب عبوری را از زیر زمین و پیرامون آن بر طبق معیارهای مهندسی برای انجام محاسبات سازه و طراحی آن ضروری است برای مهندس ساختمان فراهم آورد .
مالک مکلف است اطلاعات اقتصادی و اجرائی لازم را که برای انتخاب سیستم سازه توسط مهندس ساختمان لازم است برای وی فراهم آورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

عملکرد وکلا در پرونده های حقوقی شما چگونه بوده است ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 2
 • 13,777
 • 69
 • 23,627
 • 168
 • 61,894