88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...

قرارداد خدمات آموزشی حین کار

بخشی از متن قرارداد:
موضوع این قرارداد برنامه ریزی و نیازسنجی آموزشهای فنی و تخصصی مورد نیاز واحدهای صنعتی و توسعه منابع انسانی آن از طریق صنایع و آموزشهای حین کار و ارائه راهکارهای عملی در حین تولید به شاغلین واحدهای صنعتی دراستان ……… در زمینه های فنی و تخصصی مختلف.
وظایف و تعهدات مشاور:
مشاور موظف است با استفاده از مربیان و مشاورین با صلاحیت و با تجربه عملی در زمینه های موضوع که صلاحیت آنها به تایید مجری طرح یا مشاور طرح رسیده باشد شرح خدمات موضوع قرارداد را به انجام برساند .
مشاور موظف است پیشینه اساتید و مربیان آموزشی خود شامل مشخصات عمومی، تحصیلی، مهارتها ، سوابق کاری و توانایی های آنان را به مجری طرح یا مشاور طرح ارائه نماید . (فرم شماره الف)
مشاورموظف است صاحبان صنایع استان را از موضوع و اهداف قرارداد طی یک برنامه زمانبندی کنترل شده مطلع نموده و بر اساس نیاز واحد های صنعتی متقاضی(فرم شماره ب) نسبت به ارائه خدمات موضوع قرارداد به ترتیب نوبت در هر رشته اقدام نماید و گزارشات مرحله ای را به مجری طرح یا نماینده مجری طرح ارائه نماید .
مشاورموظف است در ابتدای کار با برگزاری جلسات آموزش عمومی در هر رشته مورد نیاز واحدهای صنعتی و برای کارکنان آنها آموزش کلی از آن رشته (مطابق فرم شماره 1) برگزار نماید واز طریق بحث و گفتگو و نظرخواهی از شرکت کنندگان در دوره نیازهای آموزشی و کمبود های هریک از شرکت کنندگان در دوره را مطابق فرم شماره 2 مشخص نموده و نیازهای فوق را به تائید مدیریت واحد صنعتی رسانده و جمع بندی میزان ساعات آموزش در رشته های مختلف را به مجری طرح یانماینده مجری طرح ارائه نماید.
مشاورموظف است مرحله دوم آموزش کارکنان واحدهای مورد نظر را براساس نیازسنجی های انجام شده در مرحله اول و بصورت تخصصی و درجهت رفع کمبود های آموزشی کارکنان واحد برنامه ریزی و به مرحله اجرا در آورد و مطابق فرم شماره 2 گزارش عملکرد آموزشهای انجام شده را به تائید مدیریت واحد صنعتی رسانده و جمع بندی میزان ساعات آموزش در رشته های مختلف را به مجری طرح یا نماینده مجری طرح ارائه نماید .
مشاورموظف است علاوه بردوره های ارائه گزارش سه ماهه بطور مرتب کلیه اطلاعات ، آمار گزارش و نتایج تهیه شده را در هر زمان که مجری طرح یا نماینده مجری طرح در خواست نماید کتبا” در اختیار او قرار دهد .
مشاورموظف است پس از دریافت نظرات مجری طرح یا نماینده مجری طرح نسبت به اصلاح و عودت گزارش حداکثر ظرف مدت دو هفته اقدام نماید .
مشاور موظف است حداکثر دو هفته پس از ابلاغ قرارداد نماینده تام الاختیار خود را به مجری طرح یا مشاور طرح معرفی نماید.
اقدامات مرتبط به ماده (2) و بندهای آن بر اساس صلاحدید مجری طرح می تواند توسط نماینده مجری طرح انجام پذیرد .
وظایف و تعهدات مجری طرح
مجری طرح یا نماینده مجری طرح موظف است سوابق ، مشخصات ، توانایی مشاورین و مربیان طرف قرارداد را ظرف مدت یک هفته از زمان دریافت ، بررسی و نسبت به بررسی و اعلام نظر به مشاوراقدام نماید .
مجری طرح موظف است در ازاء هر گزارش ماهیانه که مشاور ارائه می نماید نسبت به بررسی و اعلام نظر و در صورت تایید (مطابق فرم شماره 3)پرداخت حق الزحمه مشاوراقدام نماید .
مجری طرح موظف است هنگام ابلاغ قرارداد نماینده خود(مشاور طرح) را به مشاور معرفی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

بیشترین مشکلات ساخت و ساز از نظر شما ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 1
 • 34
 • 21
 • 391
 • 193
 • 62,562