88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...

قرارداد حسابرسی صورتهای مالی

بخشی از متن قرارداد:
موضوع قرارداد
حسابرسی صورتهای مالی مربوط به سال /دوره مالی منتهی به ………….که توسط هیات مدیره ”شرکت“ تهیه، امضاء و ارائه می شود (موضوع بند 1-3 ماده 3 ) و همچنین انجام سایر وظایف بازرس قانونی مقرر در اصلاحیه قانون تجارت، اساسنامه ”شرکت“ و سایر قوانین مرتبط و ارائه گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال/ دوره مالی مذکور توسط موسسه.
تعهدات موسسه
تعهدات موسسه به شرح زیر است:
انجام حسابرسی صورتهای مالی بر اساس استانداردهای حسابرسی. این استانداردها ایجاب می کند که عملیات حسابرسی چنان برنامه ریزی و اجرا شود که از نبود تحریفی با اهمیت در صورتهای مالی ، اطمینانی معقول بدست آید. حسابرسی شامل رسیدگی نمونه ای به شواهد و مدارک پشتوانه مبالغ مندرج در صورتهای مالی و اطلاعات افشا شده در آن است. حسابرسی مذکور، همچنین ارزیابی اصول و رویه های حسابداری استفاده شده و برآوردهای عمده به عمل آمده توسط مدیریت و نیز ارزیابی کلی چگونگی ارائه صورتهای مالی را شامل می شود.
گزارش تحریفهای با اهمیتی که در صورتهای مالی کشف می شود. توضیح اینکه به دلیل انجام رسیدگیها بر مبنای نمونه گیری و دیگر محدودیتهای ذاتی حسابرسی و همچنین محدودیتهای ذاتی هر سیستم حسابداری و کنترل داخلی، این خطر اجتناب ناپذیر وجود دارد که برخی تحریفهای با اهمیت در صورتهای مالی، کشف نشده باقی بماند.
اظهارنظر درباره صورتهای مالی. موسسه با توجه به استانداردهای حسابرسی و بر اساس نتایج رسیدگیهای به عمل آمده ، حسب مورد نظر مقبول، مشروط، مردود یا در موارد وجود محدودیتها و ابهامات اساسی، عدم اظهارنظر ارائه می کند.
گزارش نقاط ضعف با اهمیتی که در سیستم های حسابداری و کنترل داخلی واحد مورد رسیدگی کشف می شود. علاوه بر گزارش درباره صورتهای مالی ، چنانچه موسسه از نقاط ضعف با اهمیتی در سیستم های حسابداری و کنترل داخلی شرکت آگاه شود در صورت لزوم، گزارش جداگانه ای نیز در این ارتباط ارائه خواهد کرد.
تعهدات شرکت
تهیه و ارائه صورتهای مالی توسط شرکت جهت سال/دوره مالی موضوع قرارداد در موعد مقرر در اساسنامه، طبق استانداردهای حسابداری. صورتهای مالی مزبور شامل ترازنامه و صورتهای سود و زیان، سود و زیان جامع و جریان وجوه نقد شرکت و یادداشتهای توضیحی مربوط خواهد بود که به تایید و امضای هیات مدیره شرکت رسیده باشد. توضیح اینکه تهیه و ارائه صورتهای مالی مطلوب مستلزم حفظ و نگهداری مدارک کافی حسابداری، استقرار و اعمال کنترلهای داخلی مناسب، انتخاب و بکارگیری اصول و روشهای مناسب حسابداری و حفاظت از دارائیهای شرکت توسط مدیریت آن است.
شرکت ضمن ارائه کلیه اطلاعات، اسناد و مدارک و دفاتر (دستی و رایانه ای) مورد نیاز جهت عملیات حسابرسی و انجام وظایف بازرس قانونی حسب درخواست موسسه، محل، امکانات و تسهیلات لازم جهت انجام موضوع قرارداد را در اختیار کارکنان موسسه قرار داده و همکاریهای لازم را به منظور اجرای هر چه بهتر موضوع قرارداد با موسسه به عمل خواهد آورد.
ارائه تاییدیه¬ای (‌تاییدیه مدیران) توسط مدیریت شرکت درباره اطلاعاتی که در ارتباط با حسابرسی صورتهای مالی یاد شده در بالا به حسابرس داده می شود.
شرکت تقبل می نماید حق الزحمه موضوع این قرارداد را بر اساس مفاد ماده 4 پرداخت نماید. چنانچه در جریان انجام حسابرسی ، به هر دلیلی و یا بنا بر تقاضای مسئولین شرکت، انجام عملیات متوقف شود حق الزحمه متناسب با کار انجام شده پرداخت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

آیا دختران و پسران برای تشکیل زندگی به آموزش احتیاج دارند ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 1
 • 400
 • 3
 • 23,627
 • 168
 • 61,848