88951171-72
 • دکتر مهرداد طالبی
 • ساعت ملاقات 14 الی 20
 • 88951171-72
 • 09121891506
 • mehrdadtalebi.ir
قبول پرونده های طلاق , مهریه, نفقه , جهیزیه , حضانت ,اجرت المثل ,اجاره ,قرارداد , بیع ,تنظیم قرارداد , تنظیم دادخواست , محاسبه مهریه به نرخ روز ,شکایت دیه , شکایت از سازمانهای دولتی , دیوان عدالت , انحصار وراثت , قرارداد صلح ,تنظیم وصیت نامه , هبه ,ابقاع ,عقد , اقاله , معوض و ...

قرارداد بیمه عمر زمانی کارکنان یک شرکت

بخشی از متن قرارداد:
موضوع این قرارداد عبارت است از بیمه عمر زمانی فوت به هر علت کارکنان بیمه گزار :
سرمایه بیمه عمر زمانی هر یک از بیمه شدگان مبلغ ………….. ریال می باشد .
شروع بیمه برای هر یک از کارکنان فعلی بیمه گزار و برای کارکنانی که در آینده استخدام خواهند شد تاریخ مندرج در الحاقی تائید پوشش بیمه ای آنان می باشد .
بیمه گر میتواند با انتخاب خود از تعدادی از کارمندان متقاضی معاینات پزشکی به عمل آورد و سپس آنها را قبول یا رد نماید و نیز مختار است با اعمال نرخ اضافی آنها را تحت پوشش قرار دهد به هر حال شروع و اعتبار پوشش بیمه ای هر یک از کارکنان پس از تائید کتبی بیمه گر الحاقی می باشد .
حق بیمه سالیانه هر یک از بیمه شدگان جهت بیمه عمر زمانی مبلغ ……………….. ریال می باشد که می باید از طرف بیمه گزار به صورت یکجا به بیمه گر پرداخت شود .
ضرب الاجل پرداخت حق بیمه هر یک از بیمه شدگان حداکثر به فاصله ۱۵ روز از تاریخ دریافت الحاقی تائید پوشش آنان توسط بیمه گزار می باشد .
بیمه گزار موظف است لیست مشخصات کارکنان مشمول بیمه را شامل ردیف ، نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، شماره شناسنامه ، و محل صدور در شروع قرارداد در دو نسخه برای بیمه گر ارسال نموده و هر ماه نیز صورتی از کارکنان خود را که در نظر دارد جدیداً تحت پوشش قرار بدهد (استخدام جدید ) و یا از آن خارج نماید (استعفاء ، انتقال ، و یا بازنشستگی که از پوشش خارج می گردند و …………) جهت بیمه گر ارسال نماید .
شروع بیمه آن دسته از کارکنان جدید که بعد ا امضاء قرارداد به استخدام بیمه گزار درآمده اند از تاریخ دریافت نامه توسط بیمه گر خواهد بود .
ضرب الاجل ارسال اسامی کارکنان حذفی حداکثر ۱۵ روز از تاریخ حذف می باشد و چنانچه تغییراتی خارج از ضرب الاجل فوق به بیمه گر اعلام گردد تاریخ موثر برای صدور الحاقی خروج بیمه شده از پوشش بیمه ای حداکثر به ۱۵ روز از تاریخ بیمه گزار (اعلام تغییرات ) انتقال می یابد .
تسویه حق بیمه الحاقی های صادره مربوط به تغییرات در طول مدت قرارداد ، اعم از افزایش یا کاهش تعداد بیمه شدگان بر اساس تعرفه کوتاه مدت بیمه مرکزی ایران و همزمان با حق بیمه سایر بیمه شدگان انجام خواهدشد .
در صورت فوت هر یک از بیمه شدگان ، بیمه گزار موظف است مراتب را کتباً و ظرف مدت حداکثر ۱۵ روز از تاریخ اطلاع به بیمه گر اعلام ، و متعاقباً مدارک ذیل را ارسال نماید .
در صورت فوت
اصل یا کپی تائید شده خلاصه رونوشت وفات (گواهی فوت ) صادره از طرف اداره آمار .
گواهی پزشکی قانونی یا آخرین پزشک معالج مبنی بر تعیین علت فوت .
گزارش مشروح حادثه که توسط مراجع ذیصلاح تهیه شده باشد (در مواردی که فوت ناشی از حادثه باشد )
در مواردی که فوت بر اثر حوادث ناشی از رانندگی ،توسط بیمه شده باشد گواهینامه رانندگی مجاز راننده وسیله نقلیه مور لزوم می باشد .
در موارد استثنایی و دوری از مرکز که امکان اطلاع فوری مقدور نمی باشد ، مدت زمان اطلاع به بیمه گر سی روز تعیین شده است .
حوادث منجر به فوت ناشی از ادوات عمل نشده باقیمانده آثار جنگ تحمیلی نسبت به کلیه بیمه شدگان پس از انعقاد قرارداد مشمول بیمه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تابعیت
اعسار
مهریه
حقوق خانواده
نظر سنجی

بیشترین مشکلات ساخت و ساز از نظر شما ؟

View Results

Loading ... Loading ...
وکیل پایه یک
تقویم
آمار سایت
 • 1
 • 34
 • 21
 • 391
 • 193
 • 62,562